مشاوره رایگان مهاجرت در کرج با بهترین وکلای متخصص


 • 20 فروردین 1403
 • بدون نظر
 • 6 دقیقه
 • تعداد بازدید:‌ 270

برای یک مهاجرت امن و بدون دغدغه و استرس توصیه می‌شود که از مشاوره رایگان مهاجرت در کرج حتما استفاده کنید. ترک وطن و انتخاب مقصدی دیگر برای زندگی همواره یک تصمیم سخت برای بسیاری از افرادی که قصد ادامه زندگی در کشور دیگری را دارند؛ بوده است. برای این دسته از افراد بهترین راه این است که ابتدا اطلاعات دقیقی در رابطه با قوانین مهاجرتی کشور مقصد داشته باشند. به همین دلیل توصیه می‌شود با وکیل متخصص مهاجرت حتما مشورت نمایید. در ادامه با این نوع از مشاوره اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انواع مشاوره رایگان مهاجرت در کرج

به منظور راحتی بیشتر افرادی که قصد مهاجرت دارند؛ امروزه بیشتر دفاتر وکالت در امور مهاجرت به چند شیوه آنلاین و حضوری و تلفنی به موکلان مشاوره می‌دهند. به خصوص در سالهای اخیر مشاوره به صورت آنلاین طرفداران بیشتری پیدا کرده است. معمولا در شیوه آنلاین با مخاطب به صورت آنلاین از طریق واتساپ تماس گرفته می‌شود و هر دو می‌توانند هم به صورت ویدیویی و هم به صورت ویس کال (voice call) با یکدیگر صحبت داشته باشند. وکیل مهاجرت در کرج در واقع وظیفه دارد با هر روشی که انتخاب می‌کنید به شما مشاوره تخصصی بدهد.

در برخی موارد وکیل و موکل به صورت حضوری با یکدیگر دیدار می‌کنند و در خصوص نحوه مهاجرت به کشور دیگری راهنمایی‌هایی به موکل داده می‌شود. معمولا در شیوه حضوری هر دو طرف بهتر می‌توانند منظور خود را برسانند و از طرفی هم موکل می‌تواند بیشتر به وکیل اعتماد نمایند. به دلیل اهمیت زیاد پرونده‌های مهاجرتی، گاهی اوقات موکلان با احتیاط بیشتری عمل می‌کنند و شاید تمامی وقایع پرونده را به وکیل به دلیل عدم اعتماد نگویند، به همین دلیل مشاوره حضوری باعث اعتماد بیشتری به وکیل می‌شود.

مشاوره رایگان مهاجرت در کرج و فواید آن

مشاوره رایگان مهاجرت در کرج و فواید آن

افرادی که قصد مهاجرت دارند می‌توانند هر زمان که بخواهند با مراجعه به وکیل مربوطه در کرج درخواست کنند که پرونده مهاجرتی آنان را بررسی کنند و مشاوره حقوقی لازم را بدهد. به عبارتی دیگر فردی که به وکیل برای امر مهاجرت مراجعه می‌کند؛ فواید زیادی می‌برد که شامل موارد زیر است:

 • وکلایی که در زمینه مهاجرت فعالیت دارند، سابقه و تجربه فراوانی از انواع مختلف پرونده‌ها دارند به همین دلیل با توجه به تمامی پرونده‌های گذشته می‌توانند به موکل مشاوره دهد.
 • در خصوص کارهایی که ریسک ریجکتی پرونده را بالا می‌برد، به موکل توضیحات لازم را می‌دهد و این امر باعث می‌شود احتمال ریجکتی کاهش پیدا کند.
 • اگر شما در خصوص کشور مقصد شک دارید می‌توانید از وکیل بخواهید در این خصوص بهترین کشور را معرفی نماید و شما با توجه به قوانین آن کشور مدارکتان را آماده کنید.
 • در صورتی که درباره نحوه تهیه مدارک اطلاعاتی ندارید؛ می‌توانید از مشاوره رایگان برای مهاجرت استفاده کنید و مدارک مهم را با توجه به راهنمایی وکیل مربوطه آماده کنید.
 • همچنین دیگر نیازی نیست که شما اقدام به اخذ نوبت برای مصاحبه سفارت کشور مقصد نمایید. وکیل برای شما وقت تعیین می‌کند.

برای چه نوع مهاجرتی می‌توان از مشاوره رایگان مهاجرت در کرج استفاده کرد؟

برای این که یک فرد بتواند به کشور دیگری مهاجرت کند می‌توان هم از طریق تحصیلی و هم از طریق کار و سرمایه گذاری اقدام کند. اگر شما برای مهاجرت تصمیم قطعی گرفتید ولی هنوز نمی‌دانید که با کدام یک از شیوه‌ها مهاجرت کنید؛ می‌توانید ابتدا درخواست مشاوره داشته باشید و راهنمایی مناسبی دریافت کنید.

 • مشاوره برای مهاجرت به صورت تحصیلی

ادامه تحصیل در کشور دیگر سریعترین و مطمئن‌ترین روش مهاجرتی است. در این روش افرادی که قصد دارند تحصیلات خود را در کشور دیگری ادامه دهند می‌توانند ابتدا باید با دانشگاه مقصد مکاتبه‌ای داشته باشند. درباره نحوه مکاتبه با دانشگاه‌ها بهترین راه این است که حتما با فردی که تخصص کافی در امور مهاجرت دارد؛ مشاوره کنید.

 • مهاجرت کاری و سرمایه گذاری و دریافت مشاوره

بسیاری از افرادی که در ایران از سابقه کار مطلوبی برخودار هستند؛ ترجیح می‌دهند به صورت کاری به کشور دیگری بروند. در این صورت باید ابتدا با قوانین و مقررات کشور مقابل آشنا باشند و سپس کارفرما پیدا کنند. همچنین از طریق سرمایه گذاری در کشور مقصد هم امکان مهاجرت وجود دارد. این افراد در بیشتر مواقع نیاز به راهنمایی دارند و به همین دلیل باید حتما از مشاوره حقوقی رایگان در زمینه مهاجرت استفاده کنند.

مشاور مهاجرت چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

با توجه به مطالبی که بیان شد؛ اگر قصد دارید به کشور دیگری مهاجرت نمایید ابتدا بهتر است که از ویژگی‌های یک مشاور حرفه‌ای اطلاع داشته باشید. انتخاب مشاور به اندازه مشاوره گرفتن برای مهاجرت اهمیت دارد به این خاطر که هر گونه اطلاعات اشتباه می‌تواند در آینده شما تاثیر بگذارد.

 • شخصی را به عنوان مشاور انتخاب کنید که با قوانین و مقررات مربوط به مهاجرت هم در کشور مقصد و هم در کشور مبدا آشنایی کامل داشته باشد.
 • توجه داشته باشید که باید حتما مشاوران مهاجرت از مدارک مورد نیاز برای هر مرحله اطلاع کافی و دقیق داشته باشند. اگر مدارک به درستی ارائه نشود نمی‌توان توقع پذیرش توسط کارفرما یا دانشگاه مورد نظر را داشت.
 • تسلط به زبان انگلیسی و فن بیان عالی ویژگی‌های دیگری است که باید موکلان به آن توجه داشته باشند.

مشاوره رایگان مهاجرت در کرج با گروه وکلای کرج وکیل

مشاوره رایگان مهاجرت در کرج با گروه وکلای کرج وکیل

انتخاب بهترین وکیل و مشاور در زمینه مهاجرت اهمیت زیادی دارد به همین خاطر باید حتما دقت زیادی در انتخاب وکیل نمایید. یکی از متخصص‌ترین وکلایی که در خصوص مهاجرت وجود دارد، وکیل مهاجرت است. این وکیل تخصص و تجربه کافی در زمینه ارائه مشاوره حقوقی و قبول پرونده‌های مهاجرتی دارد.

گروه وکلای کرج وکیل متشکل از بهترین وکلا در زمینه مهاجرت می‌تواند به شما مشاوره تخصصی بدهد و از همچنین با بررسی پرونده مهاجرتی می‌تواند بهترین مقصد را به شما معرفی نماید.

جمع بندی 

مشاوره رایگان مهاجرت در کرج به این معناست که مشاور حقوقی یا وکیل تمامی قوانین و مقررات مهاجرت را برای متقاضی توضیح دهد که این امر باعث می‌شود متقاضی با اطمینان بیشتری برای کشور مورد نظرش درخواست ارسال کند. حتی اگر فردی با نحوه ارسال درخواست آشنایی ندارد می‌تواند از وکیل درخواست کند که تمامی مراحل را برای او انجام دهد. با اینحال باید تمامی موکلین در انتخاب وکیل دقت داشته باشند.

سوالات متداول

چه افرادی باید مشاوره حقوقی مهاجرتی دریافت نمایند؟

بهتر است که افرادی که آشنایی دقیقی با قوانین و مقررات سایر کشورها ندارند از وکیل مهاجرت مشاوره حقوقی دریافت نمایند.

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی چه ویژگی باید داشته باشند؟

مهمترین ویژگی یک وکیل این است که با قوانین و مقررات بین‌المللی در زمینه مهاجرت اطاعات کافی داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالات شما
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان 09426001201 09376848721 09426001202 09108460692